Знижка на сервіс для нових клієнтів з нагоди 30-річчя компанії «НІКО»

buttons.will share

    

Cервісний центр Mitsubishi «НІКО Мегаполіс» оголошує про запуск сервісної кампанії для нових клієнтів, яка триватиме з 1 вересня по 30 вересня 2021р.

Всі власники автомобілів Citroёn, які в цей час вперше приїдуть на технічне обслуговування до сервісної станції Mitsubishi «НІКО Мегаполіс»  гарантовано отримають знижку:

-30% на роботи сервісу.

Скористайтесь чудовою можливістю провести професійне технічне обслуговування автомобіля за вигідними цінами.

Станція технічного обслуговування Mitsubishi «НІКО Мегаполіс» надає повний комплекс послуг по технічному, гарантійному та постгарантійному обслуговуванню автомобілів. В роботі застосовується високотехнологічне обладнання та використовуються тільки оригінальні запасні частини. Під час очікування автомобіля, кожен відвідувач може провести час в комфортній зоні для відпочинку, а також насолодитися дружньою атмосферою дилерського центру.

Докладніше про сервіс та спеціальну акційну пропозицію для нових клієнтів можна дізнатися за номер телефону. (044) 392-33-32 або безпосередньо в дилерському центрі на Бориспільському шосе, 13- й км.

Обов'язково попередній запис за посиланням: https://mitsubishi.niko.ua/service

*Акція діє з 01.09 по 30.09 на сервісній станції Mitsubishi «НІКО Мегаполіс». Знижка в розмірі - 30% розповсюджується на роботи з сервісного обслуговування для нових клієнтів на перший машинозаїзд, не сумується з іншими акціями,  та не розповсюджується на встановлення додаткового обладнання.

menu.footer disclaimer
Created by CF.Digital